UFC 252: Stipe Miocic – Daniel Cormier informace a fight card

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3 konečně rozhodne, kdo je nejlepším zápasníkem světa v těžké váze. Souboj Stipea Miocice a Daniela Cormiera uvidíme už potřetí. Aktuální bilance je 1:1. Jejich třetí a poslední vzájemný střet proběhne na turnaji UFC 252, který se koná 15. srpna v Apex Center v Las Vegas. Miocic nastoupí v pozici obhájce titulu, který vybojoval právě proti Cormierovi. ➡️Klikněte zde a vsaďte si na UFC 252 s bonusem zdarma.

tipsport vsadte si na vysledky bojovych sportu

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3 informace, datum a místo

  • Datum: 15. srpna 2020
  • Místo: Apex Center v Las Vegas (USA)

Titulový fight o šampiona těžké váhy mezi Stipem Miocicem a bývalým šampionem Danielem Cormierem neproběhne na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí, ale v UFC centru v Las Vegas. Turnaj UFC 252 bude opět bez diváků. Menší oktagon v Apex Center by měl více svědčit Danielu Cormierovi, který se bude snažit na Miocice tlačit skrz takedowny. 

Obhájce titulu Stipe Miocic je postojář, takže bude mít méně prostoru na manévrování a úniky před nebezpečnými výpady. I přes to je ale mladší Miocic před zápasem favoritem. Čeští fanoušci MMA uvidí event UFC 252 kvůli časovému posunu v noci ze soboty na neděli. Poslední duel na hlavní kartě pak budeme z Česka sledovat v brzkých ranních hodinách (cca. v 5:30).

„Už je to pár dnů a stále se nemohu zbavit zklamání. Je mi líto všech, které jsem zklamal. Je mi líto ženy, dětí, že tohle musely zažít. Nikdy jsem nechtěl, aby tohle prožily. Vaše bolest mi láme srdce, když si na to vzpomenu. Omlouvám se svým trenérům. Vážím si vaší práce a času, který jste se mnou strávili” – Daniel Cormier po ztrátě titulu (17. 8. 2019)

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3 Fight Card, program a výsledky, karta 

Celkem uvidíme na turnaji UFC 252 jedenáct zápasů. Hlavním soubojem je samozřejmě fight o titul heavyweight divize mezi Stipem Miočičem a Danielem “DC” Cormierem. Fight Card odstartují dva zápasy Early Prelims ve Featherweight.

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3 fight card, program a výsledky
Heavyweight Stipe Miocic (c) vs. Daniel Cormier
Bantamweight Sean O’Malley vs. Marlon Vera
Heavyweight Junior dos Santos vs. Jairzinho Rozenstruik
Bantamweight John Dodson vs. Merab Dvalishvili
Light Heavyweight Magomed Ankalaev vs. Ion Cuțelaba
Preliminary Card (ESPN)
Lightweight Jim Miller vs. Vinc Pichel
Women’s Strawweight Ashley Yoder vs. Lívia Renata Souza
Heavyweight Chris Daukaus vs. Parker Porter
Women’s Strawweight Felice Herrig vs. Virna Jandiroba
Early Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Featherweight Herbert Burns vs. Daniel Pineda
Featherweight T.J Brown vs. Daniel Chavez

UFC 252: Miocic – Cormier zápasy

Kromě titulového duelu mezi Stipem Miocicem a Danielem Cormierem, po kterém Cormier bez ohledu na výsledek ukončí kariéru, se dočkáme i dalších zajímavých duelů. Očekávaným soubojem je bezesporu bitva Juniora Dos Santose, který změří síly s Jairzinho Rozenstruikem. Rozenstruik ve svém posledním duelu drtivě prohrál s Francisem Ngannouem. O svou třináctou výhru v řadě a zachování perfektního rekordu se pak v hlavním předzápase bude snažit Sean O’Malley proti Marlonu Verovi.

daniel cormier vlevo pri treninku

Foto: Instagram

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3 livestream sledovat zdarma online živě v TV

Turnaj UFC 252 s podtitulem Miocic vs. Cormier 3 bude v přímém přenosu vysílat televize Nova Sport 2. Tato sportovní TV ale svým divákům nabídne pouze přenos hlavní karty. Pokud chcete vidět i zbývající zápasy na Preliminary Card a Early Prelims nezbývá vám, než si zaplatit oficiální přenos přes UFC PPV. Cena UFC streamu vás vyjde na přibližně 20 eur. Za tento poplatek uvidíte live stream všech fightů. Další možností je i sledovat online streamy zdarma. U těchto livestreamů je nutné počítat s horší kvalitou obrazu a častých výpadků.

KLIKNĚTE ZDE A SLEDUJTE MMA ŽIVĚ A ZDARMA

UFC 252: Miočič – Cormier 3 video

Souboj Stipea Miočiče s Danielem Cormierem samozřejmě táhne. Na videoportálech je proto možné sledovat mnoho předzápasových videí. Níže se můžete podívat na oficiální video UFC 252 Countdown, které se zabývá nadcházejícím titulovým fightem.

UFC 252
  • Celkové hodnocení
Odesílám
Vaše hodnocení
4.5 (10 hodnocení)
0 Komentáře
Zpetná vazba ve článku
Podívat se na všechny komentáře